سبد خرید0

تازه به فکر بچه دار شدن افتادید؟ بچه 6 ماهه دارید یا بچه 6 ساله؟

خدمات ما از 0تا6 سالگی می تواند برای شما مفید باشد.

حتما شما هم دوست دارید بهترین و با کیفیت ترین کاری که می توانید برای کودکان انجام دهید. بسیاری از مادران می گویند خیلی دلمان می خواهد با بچه هایمان کار و بازی درست انجام دهیم ولی به واقع نمی دانیم چطور و چگونه
برخی مادران می گویند قبل از بارداری و در حین آن کتاب خواندم و به سایت های خارجی سر زدم و حتی خلاصه نویسی کردم که چه کارهایی برای ارتقا و رشد کودکم انجام دهم، ولی انگار نمی شود دچار روزمرگی شده ام و بازی در بین بقیه کارها گم شده است.برخی می گویند انگیزه ندارم و یا خلاصه به دلایل دیگر به آنچه قلبا دوست دارند انجام دهند، نمی رسند.

ما در آموزشگاه نارنج و ترنج با بهره گیری از آخرین دانش روز دنیا و مربی خبره و آموزش دیده تخصصی برای این رده سنی، محیطی غنی، ایمن و شاد را برای کودکان تدارک دیده ایم.در کلاس های زیر سه سال به دلیل نیاز زیاد به همراهی مادر برای ایجاد فضای ایمن، جلسات و کلاس ها به صورت همزمان برگزار می گردد.از آنجا که مهارت کلامی و نحوه گفتگو با کودک از پایه ای ترین مهارت ها است، در همه کلاس ها نحوه ارتباط صحیح والد و کودک آموزش داده می شود.

محتوای جلسات با توجه به فضای رشد هر رده سنی شامل بازی های آوازین گروهی، شعر و قصه خوانی، انجام بازی ها متناسب با سن به منظور رشد مهارت های پایه است.

در دوره «هنر کوچولوها» علاوه بر موارد ذکر شده انجام بازی های ریخت و پاشی جذاب (شامل آب بازی، رنگ و ماسه بازی، کار با مواد جادویی متفاوت با بافت و قابلیت های متفاوت و...) در قسمت دوم کلاس انجام می شود.

و در کلاس «قصه و ورزش کوچولوها» علاوه بر موارد عمومی ذکر شده به صورت تخصصی بر روی قصه و ورزش تمرکز می شود. به منظور یکسان بودن فضای کلاس از جهت رشدی و آشنا بودن با قوانین لازم است کودکان قبل از ثبت نام در هر کدام از این کلاس ها، در یکی از دوره های «اولین تجربه و یا هنرکوچولوها» شرکت کرده باشند.

محتوای هر جلسه و هدف از انجام آن به همراه تمرین هایی که مادر در خانه می تواند به منظور تکمیل و تثبیت مهارت انجام دهد، هر جلسه ارایه می گردد.

کلیه شعرها خوانده شده در کلاس به همراه کتاب های مفید به مادر ارایه می شود.

در صورت تمایل مادران امکان خرید دسته جمعی اسباب بازی و کتاب مورد نیاز، فراهم است.

اسباب بازی های مفید برای هر سن و نحوه تهیه و یا خرید برای مادران توضیح داده می شود.

به علاوه در صورت برگزاری فستیوال و کارگاه در زمان برگزاری کلاس، مادران و کودکان می توانند از تخفیف «حین کلاس» استفاده نمایند و کارگاه و فستیوال ها را با تخفییف استفاده نمایند.

لیست کلاس های موجود برای رده سنی زیر سه سال به شرح زیر می باشد.

  • دنیا سلام (6تا12 ماه)
  • نی نی سلام (1تا2 سال)
  • اولین تجربه (2تا3 سال)
  • هنر کوچولوها (2تا3 سال)
  • قصه کوچولوها (2تا3 سال)
  • ورزش کوچولوها (2تا3 سال)

عزیزان سعی شد توصیف جامعی از دوره های زیر سه سال برای شما ارایه شود، در صورت داشتن سوالات بیشتر به بخش پرسش و پاسخ و گالری مراجعه فرمایید و در صورتی که همچنان سوالتان بی پاسخ بود، در بخش ارتباط با ما سوال خود را بپرسید.