سبد خرید0
"اكنون زني تنهاست" در نگارخانه اكنون
خبرگزاري ايمنا:‌ نمايشگاه نقاشي "اكنون زني تنهاست" در نگارخانه اكنون اصفهان برپاست.
 

يكي از هنرمندان اين نمايشگاه با بيان اين مطلب به ايمنا گفت:‌ اين آثار با موضوع زن در تكنيك اكريليك و سايز 100 در 120 كار شده است.
نوشين بداقي ادامه داد:‌ درست است كه سو‍ژه اصلي اين نمايشگاه پرتره زن است و هر كدام از ما 5 شركت كننده به نوعي متاثر از مسائل فرهنگي اجتماعي به آن پرداخته ايم ولي نمي توان يك موضوع مشخص در آثار پيدا كرد البته در بيشتر آنها به اين موضوع كه زن امروز با وجود فعاليت اجتماعي در نوعي تنهايي به سر مي برد، ‌اشاره شده است.
وي در رابطه با سبك اين آثار گفت: ما سعي كرديم برچسب سبكي به آثار نزنيم و سبك خاصي را به هم تحميل نكنيم اما  آثار بيشتر به سمت سورئال و اكسپرسيو رئال يا مجيك رئال رفته اند.
بداقي اضافه كرد:‌ هر كدام از ما 3 اثردر اين نمايشگاه ارائه كرده ايم البته فائزه محمدي يك كار بزرگ سه لت دارد كه سير زندگي يك زن رال از ابتدا تا امروز نشان مي دهد.
 در شرح اين نمايشگاه آمده است: آنجا که زیستن تنها نقطه مشترک میان هستی اش است، شاید بقا اولین و تنها الویت می‌شود، الویتی که انسان همواره برایش تلاش می‌کند، انسانی که گاه درگیر اما اگرهاست و گاه درگیر روزمرگی های ملال آور زندگی. باری دیگرنانوشته هایمان ، ناگفته هایمان، نا کشیده هایمان و این نصفه و نیمه های از یاد رفته را سکوت شکسته ایم تا ثابت کرده باشیم شاید عالم خیال برایمان سرزمین آزادی هاست و فارغ از تمامی دغدغه ها ، قوانین ، حصار ها و عاری از تمام بندهای روزمرگی‌های کسالت آور بال‌های روح را گشاده ایم تا آسوده بر آسمان خیال پرواز دگر کنیم.
شايان ذكر است؛ نوشين بداقي، عاليا عابديني، فائزه محمدي، الهه شيرزاد و  بهاره محمدي آثارشان را در اين نمايشگاه ارائه كرده اند.
عموم علاقه مندان مي توانند براي بازديد از اين نمايشگاه تا 3 تير ماه به محل نگارخانه اكنون مراجعه كنند

منبع :خبرگزاری ایمنا