سبد خرید0

مسابقه کتابخوانی "سبک زندگی عاشقانه"

خبرگزاری ایمنا: مسابقه‌ای با عنوان "سبک زندگی عاشقانه" از سوی مرکز فرهنگی اجتماعی بانوان، وابسته به سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان برگزار می‌شود.

مدیر این مرکز در گفتگو با خبرنگار ایمنا ضمن اعلام این خبر گفت: این مسابقه به دنبال برپایی مجموعه مسابقات ماهیانه این مرکز در خصوص مطالعه کتاب ویژه بانوان برگزار می‌شود.
چلونگر افزود: "سبک زندگی عاشقانه " عنوان کتابی است که جهت مسابقه اردیبهشت ماه در نظر گرفته شده.
وی ادامه داد: این کتاب با محوریت مسائل اخلاقی و مذهبی و چگونگی برقراری ارتباط با خداوند، در قالب ۱۰۳ صفحه توسط داوود عارفی نوشته شده و درباره موضوعاتی همچون صبر، توکل، وفای به عهد، تکبر، اسراف و خودبینی مطالب مفیدی را بیان داشته است.
چلونگر با اشاره به اینکه سوالات مسابقه از محتوای کتاب طرح شده و در اختیار شرکت کنندگان قرار می‌گیرد عنوان کرد: علاقمندان پس از مطالعه کتاب، به سوالات طرح شده در پرسشنامه پاسخ می‌دهند. نتایج مسابقه و اسامی نفرات برگزیده نیز پس از انجام مرحله تصحیح پرسشنامه‌ها اعلام می‌شود.
این مسئول خاطرنشان کرد: بانوان می‌توانند جهت دریافت این کتاب و مطالعه آن برای شرکت در مسابقه، تا پایان اردیبهشت ماه به مرکز فرهنگی اجتماعی بانوان واقع در فلکه ‏شهدا، خیابان فروغی مراجعه کنند.