سبد خرید0
" انسان در اجتماع " در قاب نقاشی
خبرگزاری ایمنا: نمایشگاهی از مجموعه آثار نقاشی با موضوع زندگی اجتماعی انسان در کتابخانه مرکزی اصفهان در حال برگزاری است.

مسئول برگزاری این نمایشگاه در گفتگو با خبرنگار ایمنا ضمن اعلام این خبر گفت: ۶۰ اثر نقاشی موجود در این نمایشگاه به سبک رئال و تکنیک‌های رنگ و روغن، پاستل مدادی و طراحی زنده در معرض تماشای علاقمندان قرار گرفته‌ است.
افسانه وثوقی در ادامه افزود: سوژه‌های موجود در زندگی اجتماعی انسان موضوع اصلی این آثار است و تلاش شده است تا از منظری هنری و از نگاه یک نقاش به این موضوع نگاه شود.
وی خاطرنشان کرد: بخشی از این آثار به بازآفرینی آثار برتر هنرمندان بزرگ در جهان اختصاص دارد و بخشی دیگر با استفاده از خلاقیت هنرمند خلق شده‌اند.
شایان ذکر است؛ این نمایشگاه به صورت گروهی متشکل از آثار هنرمندان طاهره صادق براتی، مریم دلیلی، مریم نصری، فرزانه وثوقی، مجتبی منصوری، زهرا مختاری، ابولقاسم سلیمانی، فاطمه فیاض، مهسا یزدانیان، مهری زاده حسینی، ناهید خیر، نفیسه جعفری و علیرضا فروتن برگزار شده است.
علاقمندان می‌توانند جهت بازدید از این نمایشگاه از ۶ لغایت ۱۱ دی ماه در ساعات ۹ صبح تا ۱۳ و ۱۶ بعد از ظهر تا ۱۹ به گالری شماره ۱ کتابخانه مرکزی اصفهان، واقع در خیابان باغ گلدسته مراجعه نمایند.