سبد خرید0

gardeshgari

پستالوزی می گوید: «مدرسه ی مناسب برای یادگیری مدرسه طبیعت است».

تربیت طبیعی چیزی جز ارتباط معنی دار بین «طبیعت بیرون» و «طبیعت درون» نیست. مربیان بزرگی چون ژان ژاک روسو، فروبل و کمنیوس و ... با برخورداری از این نگاه طبیعی به انسان، تربیت را در دامن طبیعت تحلیل و تبیین می کردند.

با توجه به تاثیر عمیقی که طبیعت می توان بر  روند تربیت و رشد کودک داشته باشد، لازم است مربیانی کارآزموده برای بهره گیری هر چه بیشتر از این کلاس درس طبیعی یعنی طبیعت، تربیت شوند. بدین منظور مرکز هتلداری و گردشگری اصفهان برای اولین بار اقدام به برگزاری دوره «مربی گردشگری  کودک» نمود.

از آنجا که در آموزشگاه نارنج و ترنج بخشی از آموزش ها و کلاس های «طرح مادر-کودک ایران 1400» در بستر طبیعت انجام می شود، خانم ها مائده صنعتگر و زهرا رفایی نیا به منظور فراگیری فنون مرتبط با گردشگری کودک در این دوره حضور به هم رساندند. با یاری خدا به زودی مجوز برگزاری این دوره در تنها آموزشگاه فعال در زمینه کودک -آموزشگاه نارنج و ترنج- صادر خواهد شد.

در یکی از این جلسات به منظور رصد بسته های تغذیه ویژه اردوهای نیم روزه کودک و دیگر دست آوردهای مربوطه، بازدید از نمایشگاه صنایع غذایی واقع در محل دائمی نمایشگاه های اصفهان صورت گرفت. در این بازدید شرکت کنندگان دوره، در تیم های سه نفره امکان بهره گیری از محصولات غرفه ها به منظور گردشگری های کودک را مورد بررسی قرار دادند و رایزنی های لازم در این مورد صورت پذیرفت.

به زودی سرفصل های این دوره به منظور کسب اطلاعات بیشتر شما دوست عزیز ارایه می شود./